E36 M3 Sedan Daytona Violet 1:18 Otto

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

E36 M3 Sedan Daytona Violet 1:18 Otto

İletiYazar: youth_peer » 02 Ağu 2019, 13:34

Herkese Merhabalar,
Hareketsiz ve ne yazık ki artan sosyal medya kullanımı ile keyifsiz duruma gelmiş forum ortamına az da olsa can vermek eski forum manyağı bizlerin boynunun borcudur diye düşünerek ufak bir paylaşımla karşınıza çıkıyorum.
Konu mankenimiz daha önce forumda bahsi geçen ve benim de siparişi çoktan verdim dediğim E36 M3 Sedan Daytona Violet isimli modelimiz. Kendileri Otto'nun son ürettiği Bmw'lerden. Aslında ülkemize gelme süreleri Otto'ların daha kısa iken gerek döviz kurlarının hareketliliği gerekse fiyat artışı gerçekleşen vergilendirme sistemi yüzünden ben 7 ay bekledim modelin gelmesini. Modelin üretileceği bilgisini 30 Ocak tarihinde paylaşmışım ve bu süreç bana çok daha uzun geldi tabii.
Her ne kadar benim gözüme çarpan hataları da olsa vitrinimin bu modele ihtiyacı vardı bence. Aslında Ut Models E36 Sedan'ım var ancak Otto nun ürettiği diğer E36 kasa modellerin yanına kesinlikle gerekliydi. Yine de hatalarını herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hatta bu sefer gözünüze çarpan hata demeyelim de farklılıkları önce sizlerden duymak istiyorum.
:f: :f: :f:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Bu da bonus olsun, hataları konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
Resim
Bavarian Engineers Club

Mechanical Engineer

mesaj için youth_peer teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen ÇOBAN
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 40
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 340
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

Re: E36 M3 Sedan Daytona Violet 1:18 Otto

İletiYazar: Erdem » 05 Ağu 2019, 01:10

Alperen, öncelikle yeni model hayırlı olsun :bravo: Forum hakkındaki düşüncelerine katılıyorum, eski canlılık kalmadı ama ne olursa olsun ben burada paylaşım yapmaya devam edeceğim :smile:
Modeller arasındaki farkları sormuşsun ama inan ben bir fark göremedim, muhtemelen Amerikan teması yapmam sebebiyle Avrupalı modellere yabancı olmam buna yol açtı ama konuya hakim arkadaşlardan yorumları merakla bekleyeceğim. Yeni modelini keyifle sergilemeni dilerim :nazar:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: youth_peer » 08 Ağu 2019, 11:58

Erdem yazdı:Alperen, öncelikle yeni model hayırlı olsun :bravo: Forum hakkındaki düşüncelerine katılıyorum, eski canlılık kalmadı ama ne olursa olsun ben burada paylaşım yapmaya devam edeceğim :smile:
Modeller arasındaki farkları sormuşsun ama inan ben bir fark göremedim, muhtemelen Amerikan teması yapmam sebebiyle Avrupalı modellere yabancı olmam buna yol açtı ama konuya hakim arkadaşlardan yorumları merakla bekleyeceğim. Yeni modelini keyifle sergilemeni dilerim :nazar:

Teşekkür ederim Erdem ağabey. Daha iyileri hepimizin olsun inşallah. Gerçekten sergilemesi çok güzel modeller. :f:
Bavarian Engineers Club

Mechanical Engineer
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen ÇOBAN
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 340
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 14 Ağu 2019, 22:48

Forum hakkındaki olumlu düşüncelerin için öncelikle teşekkür ederim Alperen.
Yeni modelin için de hayırlı olmasını dilerim. Uzun bir süredir bu modeli beklediğini biliyordum. Sonunda kavuştun ve bizlerle paylaştın. Eline emeğine sağlık.
Ben de uzun zamandır Porsche teması yapıyorum fakat son dönemde tekrardan bozduğum M modellerimi geri toplamaya çalışıyorum hatta büyük bir kısmını da topladım.
4 kapı ve daytona violet üretimini duyduğumda ben de çok sevinmiştim. Listemde olan bir model açıkçası fakat bu modelde gözüme takılan tek şey sanırım arka kapının olması gerektiğinden daha küçük ve dar yapılması.
Bu da ön kapıdan sonra arkaya geçişteki bakış açısında biraz göze batıyor bence. Başka da takıldığım bir yer yok benim. OTTO ya bu modeli ürettiği için ona teşekkür ederiz.

Keyifle güzel günlerde sergilemeni dilerim kardeşim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir