Mercedes Benz 560 SEC (KK Scale)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Mercedes Benz 560 SEC (KK Scale)

İletiYazar: sui_cast1 » 20 Haz 2019, 00:01

Merhabalar..

KK Scale üretimi C126 kasa Mercedes Benz 560 Sec ile karşınızdayım.

Metal bir model. Ancak hiçbir tarafı açılmıyor. Mavi, gri ve siyah renklerde üretildi. Ben beyaz iç mekandan dolayı mavisini tercih ettim.

Eli yüzü düzgün bir model.

İyi seyirler dilerim..

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:bye:

Resim

Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 85
sui_cast1 rep puani yok

Re: Mercedes Benz 560 SEC (KK Scale)

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Tem 2019, 14:27

Sonunda istediğin modeli aldın hemde sıfır :smile: :smile:
AUTOart ile karşılaştırmalarına baktım belli farklar söz konusu ama bu modelde fiyat performans açısından gayet tatmin edici bence. Sadece ön taraf biraz yüksek kalmış ona bir el atalım :smile:
Keyifle sergile ustam :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 16 Tem 2019, 09:35

Musa Can ÇİL yazdı:Sonunda istediğin modeli aldın hemde sıfır :smile: :smile:
AUTOart ile karşılaştırmalarına baktım belli farklar söz konusu ama bu modelde fiyat performans açısından gayet tatmin edici bence. Sadece ön taraf biraz yüksek kalmış ona bir el atalım :smile:
Keyifle sergile ustam :drinksb:

Hem sıfır hem de istediğim renk :lol:
AA ile kıyaslanmaz tabi ama göz zevki olarak mutlu edebilecek bir model diye düşünüyorum.
Modifiye işlerine çok giresim yok ama karar verirsem senden yardım isteyeceğim :y:

Sağol güzel yorumun için
:friends:
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Tem 2019, 10:52

Musa'nın düşüncelerine katılıyorum. Sonunda istediğin kasayı aldın.
Benim de, Antrasit olarak satışa çıkan, ancak daha koyu bir renk olarak görünen rengini tercih edip aldığım bir model.
AA ile yan yana çok güzel durdu. :angel:

Çekimlerin her zamanki Bahadır kalitesinde. Güzel günlerde seninle olsun Kardeşim. :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 17 Tem 2019, 15:16

Abi anlatım şekline bayıldım. :grin: Modele gelince güzel duruyor keşke sağı solu açılsaydı diyor insan yine ama izlemesi tadından yenmez tabi. Güle güle sergile. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 19 Tem 2019, 14:46

Emre E. yazdı:Musa'nın düşüncelerine katılıyorum. Sonunda istediğin kasayı aldın.
Benim de, Antrasit olarak satışa çıkan, ancak daha koyu bir renk olarak görünen rengini tercih edip aldığım bir model.
AA ile yan yana çok güzel durdu. :angel:

Çekimlerin her zamanki Bahadır kalitesinde. Güzel günlerde seninle olsun Kardeşim. :friends:

Sana da hayırlı olsun abi.. AA ile yanyana görmek isteriz.
Teşekkür ederim

Serdar Gökhan yazdı:Abi anlatım şekline bayıldım. :grin: Modele gelince güzel duruyor keşke sağı solu açılsaydı diyor insan yine ama izlemesi tadından yenmez tabi. Güle güle sergile. :sapka:

Kapısı bacası açılmayınca sadece izliyoruz mecburen.. Hoş diğerlerini de iki kurcalayıp yine izliyoruz.
ANlatım şeklime gelince.. Alıcısı olmayınca insanın uzun uzun anlatası da gelmiyor. Fotograflarda görünüyor diyelim :grin: :lol: zaten kapısı falan da açılmıyor.
Teşekkür ederim yorumun için..
:y: :handshake:
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Tem 2019, 22:09

İlk buluşmasını bile yaptı.. :)) :y:

Resim

Resim

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 29 Tem 2019, 01:30

Harika bir klasik. Güle güle sergile abim. :smile:

Autoart' ın artık erişilmez fiyatlarının yanında iyi bir alternatif oldu. Gayet dolu dolu görünüyor bu model de.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 01 Ağu 2019, 01:02

Yeni model hayırlı olsun Bahadır, bu aracın 1/1 olanını hatırlıyorum; gayet kuvvetli ve iri bir kasaydı. Dış renk ile iç renk uyumu süper, keşke açılabilir kısımları da olsaymış. Keyifle ve iyi günlerde sergilenmesini dilerim :nazar: :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir