MİNİCHAMPS - BMW E30 M3 "89 Dtm Champion R.Ravaglia

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: MİNİCHAMPS - BMW E30 M3 "89 Dtm Champion R.Ravaglia

İletiYazar: Emre E. » 17 Tem 2019, 10:51

Berent TURAN yazdı:
Emre E. yazdı:Ben de aynı dekalin Solido'sunu aldım Berent. Görsel olarak güzel. Sergilemekte bir sorunu yok. :lol:
Ama üretici/kalite oranına bakınca hiç da yabana atılır değil.

Güzel günlerde seninle olsun. :f:

Senin de paylaşımını bekliyorum abim. Çok teşekkür ederim. :smile:

Solido E30'lar ikiledi vitrinde. Umarım bir gün güzel çekimler yapabileceğim. :foto:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir