1970 DODGE CHALLENGER R/T (VANISHING POINT) - HIGHWAY 61

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1970 DODGE CHALLENGER R/T (VANISHING POINT) - HIGHWAY 61

İletiYazar: sui_cast1 » 30 Nis 2019, 19:07

Bunda eskiden forumda olan Ogün arkadaşımızın vardı. Onlarca kez MSN'den gördüm modeli.. o zaman MSN vardı gençler :grin: O satarken almak istemiştim ama param yoktu.. GÜzel günlerde sergilensin.. :y:
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 70
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 11 May 2019, 12:36

Vaaaay, hayırlı olsun abi, keşke yeniden üretilmeseydi ve nadirliğini korusaydı dediğim bir modeldi ama yeni üretimle beraber ulaşılabilirliği daha da arttı. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi firmaların yeniden üretme çabalarını anlamıyorum, sevilen bir araç varsa o kadar çok kombinasyonu var ki eskilerden daha fazla satarlar ve elinde olmayanlar da alır.

Bu işi de ilk yapanlardan biri AUTOart, upgraded versiyon diye yok cam ekledi yok motoru değiştirdi yok farı açılabilir yaptı, yine de sattığı için diğer üreticiler de aynı yola girdi ama her zaman ilk ve eski üretimler daha değerli oldu bu Vanishing Point'te olduğu gibi. Güzel günlerde sergilensin abi. Ebay'den alım işini biz de konuşalım :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2110
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 May 2019, 19:23

sui_cast1 yazdı:Bunda eskiden forumda olan Ogün arkadaşımızın vardı. Onlarca kez MSN'den gördüm modeli.. o zaman MSN vardı gençler :grin: O satarken almak istemiştim ama param yoktu.. GÜzel günlerde sergilensin.. :y:

Ogün' ü hatırlayamadım Bahadır, bu arada hakikaten MSN vardı yahu bir zamanlar :lol: Her işte hayır vardır, belki o zaman alamaman daha iyi olmuştur; güzel dileklerin için de teşekkürler :sapka:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 May 2019, 19:34

Alper GÖÇENER yazdı:Vaaaay, hayırlı olsun abi, keşke yeniden üretilmeseydi ve nadirliğini korusaydı dediğim bir modeldi ama yeni üretimle beraber ulaşılabilirliği daha da arttı. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi firmaların yeniden üretme çabalarını anlamıyorum, sevilen bir araç varsa o kadar çok kombinasyonu var ki eskilerden daha fazla satarlar ve elinde olmayanlar da alır.

Bu işi de ilk yapanlardan biri AUTOart, upgraded versiyon diye yok cam ekledi yok motoru değiştirdi yok farı açılabilir yaptı, yine de sattığı için diğer üreticiler de aynı yola girdi ama her zaman ilk ve eski üretimler daha değerli oldu bu Vanishing Point'te olduğu gibi. Güzel günlerde sergilensin abi. Ebay'den alım işini biz de konuşalım :grin:

Sağolasın Alper kardeşim, yeniden üretimler ile eski üretimlerin ulaşılabilirliği artsa da yeni üretimlerin genelde eskilerin kalitesinde olmaması eskileri gene de kıymetli kılıyor bence.
Bu arada yurtdışından alımı kesinlikle görüşelim, bu konuda anlatacaklarım var size :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir