1972 PONTIAC GTO RESTOMOD -GMP

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1972 PONTIAC GTO RESTOMOD -GMP

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 11 May 2019, 12:01

Erdem Abi öncelikle modelin hayırlı olsun, tanıtımında benim paylaşımımı unutmamış olmana çok sevindim, aracın 1/1 fotoğraflarını görünce modelin daha güzel olduğunu farkettim :lol:

Musa'nın da bahsettiği gibi Street fighter serisi ve restomod serisi yapmak benim de aklımdayı ama Street fighterlar maalesef artık çok uzak fiyat bandıyla ve çeşit çokluğuyla. Restomodda 2 eksiğim var bakalım üçümüzde denk geliriz. Kardeşinden selamlar.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2110
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 19 May 2019, 08:48

Musa Can ÇİL yazdı:
Erdem yazdı:
Musa Can ÇİL yazdı:Ben bu konuya yorum yazmıştım ama nasıl olduysa kaydedilmemiş... :think:
Harika bir model Erdem Abi, sana denk gelmesine de ayrıca sevindim.. Çok uzun zaman bekledim bu modeli almayı fakat ACME dogdishli versiyonunu çıkarınca dayanamadım ve 72 modeli edindim. Zaten paylaşmıştım. 71 kasayı kısa bir süre önce edinip seriyi tamamlamış olmamın gruru içerisindeyim :lol: :lol:
Önceden kafamda GMP Restomod serisi yapmakta vardı fakat artık bu şekilde düşünmüyorum. Hatta amerikan modellerde alacağım çok fazla modelde yok. Yeni temalara doğru yelken açma vakti yaklaşıyor. :smile: :smile:
Bu güzel modeli keyifle sergile abi, çok kıymetli.. :good2:

İlginçtir, ben de senin yorum yazdığını hatırlıyorum Musa ama kaybolmuş demek ki :think: Restomod olan GMP' ler gittikçe uçuklaşan fiyatları ile edinilmesi çok zor parçalar haline geldiler. Senin '71 + '72 kasaları edinmene çok sevindim, bir de '70 kasa eklendi mi süper olur :smile: Amerikan modeli olarak benim de aklımda olan model sayısı 10' u geçmez, önceliğim HW61 üretimi Dodge Dart modelde ama ne hikmetse 100 - 150 USD arası fiyatları ile saçma maliyetler çıkıyor ortaya. Kıymetli yorumun için teşekkürler :sapka: :drinksb:

Abi 70 kasa "double lane" olarak mevcut. Zaten 72 GTO paylaşımım da onunda fotoğrafları vardı.. Yaşlanıyorsun söyleyeyim bak :smile: :smile:

Evet, bu yaşlanma konusunda haklısın galiba :lol:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 19 May 2019, 08:50

Alper GÖÇENER yazdı:Erdem Abi öncelikle modelin hayırlı olsun, tanıtımında benim paylaşımımı unutmamış olmana çok sevindim, aracın 1/1 fotoğraflarını görünce modelin daha güzel olduğunu farkettim :lol:

Musa'nın da bahsettiği gibi Street fighter serisi ve restomod serisi yapmak benim de aklımdayı ama Street fighterlar maalesef artık çok uzak fiyat bandıyla ve çeşit çokluğuyla. Restomodda 2 eksiğim var bakalım üçümüzde denk geliriz. Kardeşinden selamlar.

Resim

Alper kardeşim, ilgin için çok teşekkürler; senin resim kaliten benim resimleri döver bu arada :lol: Streetfighter ve biz, nerdeeee; o günler geçti artık. Ne yapalım, biz de eldekilerle idare edeceğiz. İlgin için çok teşekkürler :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir