Precision 100 Collection 1964 1/2 Ford Mustang Convertible

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Precision 100 Collection 1964 1/2 Ford Mustang Convertib

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 06 Ağu 2018, 14:48

Ben bu paylaşımı neden gözden kaçırmışım acaba ?? :think: :think:
Senin bu kasayı sevdiğini biliyordum bu sebeple edindiğine çok sevindim. Bu modelin her rengi ayrı güzel bence. Sadece ( belkide en değerlisi olan ) altın rengini sevemedim.
Bir zamanlar kırmızısı bende de vardı sonra mavi geldi yerine bir müddet sonra da asıl aradığımı buldum :smile: :smile:
Keyifle sergile Serdar :good2: :beer: :beer:
Yeni modellerde görüşmek üzere, arayı fazla açma :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2905
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 06 Ağu 2018, 16:22

Musa Can ÇİL yazdı:Ben bu paylaşımı neden gözden kaçırmışım acaba ?? :think: :think:
Senin bu kasayı sevdiğini biliyordum bu sebeple edindiğine çok sevindim. Bu modelin her rengi ayrı güzel bence. Sadece ( belkide en değerlisi olan ) altın rengini sevemedim.
Bir zamanlar kırmızısı bende de vardı sonra mavi geldi yerine bir müddet sonra da asıl aradığımı buldum :smile: :smile:
Keyifle sergile Serdar :good2: :beer: :beer:
Yeni modellerde görüşmek üzere, arayı fazla açma :smile:

Ezelden beri bu arabayı çok sevmişimdir. Özellikle K-9 filmiyle hayran kalmıştım o zamanlar. Film deki rengi de çok güzel idi iddialı bir yeşil ama ileri ki zamanlarda kırmızıyı görünce hepsi söndü bende bir de evimin duvarına asınca kırmızı rengi kesinlikle kırmızı olacak dedim ve öyle de oldu. Yeni modellere gelince inşallah Musa. Çünkü yer kalmadı. :grin:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 23 Ağu 2018, 13:35

Serdar uzun zamandır bu modeli aradığını biliyorum, denk gelip almana çok sevindim, fotoğraflarında tanıtımında çok güzel yakın zamanda bende aynısı vardı fakat çıkartmıştım elimden, ama sonunda istediğim rengi de buldum, yakında paylaşacağım, keyifli günlerde sergile bu detay canavarı atı :lol: :+1:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2080
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Ağu 2018, 12:29

Alper GÖÇENER yazdı:Serdar uzun zamandır bu modeli aradığını biliyorum, denk gelip almana çok sevindim, fotoğraflarında tanıtımında çok güzel yakın zamanda bende aynısı vardı fakat çıkartmıştım elimden, ama sonunda istediğim rengi de buldum, yakında paylaşacağım, keyifli günlerde sergile bu detay canavarı atı :lol: :+1:

Çok bekletti beni ama bu sefer kaçırmadım diyebilirim Alper. Model harika gerçekten resimlerdekinden daha bir tok duruyor özellikle kırmızı olması tam istediğim gibi. Fotoğraflarını bekliyorum şimdiden güle güle sergile diyeyim sana da. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir