Ut models Bmw e36 3.20i sedan gri (1992)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Ut models Bmw e36 3.20i sedan gri (1992)

İletiYazar: tuningbg » 21 Oca 2018, 16:36

Tüm diecast severlere merhabalar :sapka: Bugün ut models üretim bmw e36 modelini beğenilerinize sunacağım.Uzun zamandır e36 toplayan biri olarak bu nadide parçaları genel olarak ebay üzerinden topluyorum.Bu zamana kadar gerek ülkemizde gerek ise ebayda hiç görmediğim bir renk kombiniyle karşıma çıkan bu modeli görür görmez almalıyım dedim.Ut models firmasının gene piyasada hiç görmediğim renk kombinlerini gene ebayda görmüştüm yıllar önce.Misal mor düz coupe modeli fabrikasyon boya geçenlerde sarı düz cabrio modelini gördüm genelde metalik siyah renk olarak piyasada bulunan bir model.Satıcı ilanda katalogda olmayan seri üretim yapılmamış diye açıklama yapmıştı.Ne yazık ki ülkemize göndermek istememesi sonucu alamamıştım modeli.Neyse fazla uzatmadan :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Yandaki mavi sedanıda geçen sene sonlarına doğru almıştım.Elimde olan detaylı far grubunu uygulamıştım.

mesaj için tuningbg teşekkür aldı- 4:
Berent TURAN, Emre E., Musa Can ÇİL, sui_cast
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Re: Ut models Bmw e36 3.20i sedan gri (1992)

İletiYazar: Berent TURAN » 22 Oca 2018, 01:14

Bu versiyonu şahsen ben de ilk kez gördüm ve çok beğendim. Bu şekilde orjinal halde kalmasını temenni ederim. Güzel günlerde keyifle sergilensin. :smile:

E36 temasında harika gidiyorsun. :y:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Rep Puani: 2700
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Oca 2018, 01:38

Modelciliğe ilk başladığım senelerde ebay'de o kadar çok dolandım ve o kadar çok UT models aradım ki bu bahsettiğin modellerin hepsine denk geldim.. Bence böyle nadir bir model edinmen çok güzel.. Tebrik ederim :sapka:

Ayrıca eskiden ebay'de detaylı far da bulunuyordu :) şimdi pek rastlamıyorum.. Bir iki tane de bana lazım :) darısı başıma..

Güzel günlerde sergilensin.. :lol: UT Models'in kalbimde yeri ayrı
:y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8075
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 22 Oca 2018, 12:38

Berent TURAN yazdı:Bu versiyonu şahsen ben de ilk kez gördüm ve çok beğendim. Bu şekilde orjinal halde kalmasını temenni ederim. Güzel günlerde keyifle sergilensin. :smile:

E36 temasında harika gidiyorsun. :y:

Çok teşekkür ederim.Evet orjinal olarak kalmasını istesemde ufak bir modlama yapacağım :) Elimde iki adet olmasından dolayı böyle bir modlama yaptım.

Nadide parçaları toplamaya devam edeceğim inşallah.

sui_cast yazdı:Modelciliğe ilk başladığım senelerde ebay'de o kadar çok dolandım ve o kadar çok UT models aradım ki bu bahsettiğin modellerin hepsine denk geldim.. Bence böyle nadir bir model edinmen çok güzel.. Tebrik ederim :sapka:

Ayrıca eskiden ebay'de detaylı far da bulunuyordu :) şimdi pek rastlamıyorum.. Bir iki tane de bana lazım :) darısı başıma..

Güzel günlerde sergilensin.. :lol: UT Models'in kalbimde yeri ayrı
:y:

Teşekkür ederim Bahadır abi.Ebayda ara ara dolaşır takip ederim piyasayı.Bu modeli görür görmez tutuldum.İlk defa bu rengini görünce hemen almak istedim.Çok şükür satıcı ile anlaşıp aldım.
Evet ebayda herzaman bu tarz parçalar oluyor ben bir keresinde ıvır zıvır lastık model parçaları vs olan bir ilanda sırf detaylı far grubu var diye ihaleye katılıp alım yapmıştım.Bunun için takip ve şans önemli :smile:

:sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: youth_peer » 24 Oca 2018, 09:49

Çok güzel parçalar güle güle sergilenmesi dileklerimle... :f:

Acilen detaylı far takımına ihtiyacı var, ancak bence jantlarını değiştirmemelisin, stock hali daha çok yakışıyor. :smile:
Bavarian Engineers Club
Mechanical Engineer

mesaj için youth_peer arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 42
Toplam Model Sayısı: 64
Rep Puani: 320
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 26 Oca 2018, 12:55

Bu kasa en sevdiğim BMW kasalarından kesinlikle, UT Models benim gibi Amerikan modelleri toplayan koleksiyonerler için de Corvette modelleri ile aşina geliyor. Nadir olması değerini arttırıyor, hayırlı olsun ve iyi günlerde sergilensin :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4275
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 26 Oca 2018, 22:44

Hayırlı olsun kardeşim ..:)

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 27 Oca 2018, 17:11

Burak bu kasanın farklı kombinasyonlarını toplayarak aslında koleksiyon içinde farklı bir teman daha oluyor.
Keyifle sergilensin ... Ayrıca ebayden alışveriş yapabiliyorsan satıcının Türkiye'ye göndermesine gerek yok. Amerikandanalışveriş veya amerikadansatınal gibi sitelerden üyelik açıp amerikada bir posta kutun oluyor. oranın adresine yollayabilirsin. Kaçırmak istemediğin modelleri bu şekilde alman daha mantıklı. Hatta normal gönderimden daha hızlı geliyor kapına kadar ve gümrük vergisi yemen çok daha az olasılıklı..

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2825
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 28 Oca 2018, 13:49

youth_peer yazdı:Çok güzel parçalar güle güle sergilenmesi dileklerimle... :f:

Acilen detaylı far takımına ihtiyacı var, ancak bence jantlarını değiştirmemelisin, stock hali daha çok yakışıyor. :smile:

Çok teşekkür ederim :sapka:

Evet detaylı far grubu temin edince uygulama yapacağım.Stok jantlı güzel ama basık hali jantların çamurluğa yakın olması aracı daha dolu ve kaslı gösteriyor biri en azından modlu olabilir.

Erdem yazdı:Bu kasa en sevdiğim BMW kasalarından kesinlikle, UT Models benim gibi Amerikan modelleri toplayan koleksiyonerler için de Corvette modelleri ile aşina geliyor. Nadir olması değerini arttırıyor, hayırlı olsun ve iyi günlerde sergilensin :good2:

Evet Erdem abi ayı fikirdeyim :) Ut models denildimi zaten nadir kelimesinide ekliyorsun teşekkür ederim :sapka:

MAKOSHARK yazdı:Hayırlı olsun kardeşim ..:)

Sağol Deniz abi :smile:

Musa Can ÇİL yazdı:Burak bu kasanın farklı kombinasyonlarını toplayarak aslında koleksiyon içinde farklı bir teman daha oluyor.
Keyifle sergilensin ... Ayrıca ebayden alışveriş yapabiliyorsan satıcının Türkiye'ye göndermesine gerek yok. Amerikandanalışveriş veya amerikadansatınal gibi sitelerden üyelik açıp amerikada bir posta kutun oluyor. oranın adresine yollayabilirsin. Kaçırmak istemediğin modelleri bu şekilde alman daha mantıklı. Hatta normal gönderimden daha hızlı geliyor kapına kadar ve gümrük vergisi yemen çok daha az olasılıklı..

Evet tema içinde renge gitmek ayrı bir güzellik.Özellikle böyle nadir üretilen renk kombinasyonları görüp almak çok keyif verici oluyor.Teşekkür ederim.
Amerika olayını bilmiyorum araştırıcam çok nadir denk gelen modelleri kaçırmamak adına güzel bir yol fikir için teşekkür ederim :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir