AUTOART - PORSCHE 911 996 GT2

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

AUTOART - PORSCHE 911 996 GT2

İletiYazar: Berent TURAN » 01 Ekm 2017, 02:25

Herkese tekrardan merhaba. :smile:

Autoart' ın eski üretimlerinden ve 911 içinde en hızlı modellerinden biri olan 996 GT2 modelini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. :smile: Model koruma bantları ve telleri üzerinde bir şekilde sahip olma fırsatını yakaladım. Yan camların olmayışı ve dirsekli kapılar klasik eski üretim Autoart özelliklerinden fakat bu modelde beni hiç rahatsız etmedi. Bu modelin yine eski üretim düz Carrera versiyonunda bu durum daha çok gözüme batmıştı ki, modeli elimden çıkarmıştım. Belki de GT2' nin kaslı yapısı bu olumsuz durumun önüne geçiyor diyebiliriz. :smile: Gümüş gri bu modele çok yakışıyor ve sarı renk detaylarını Porsche' yer her zaman çok yakıştırıyorum. Sarı kaliperler ve bazı modellerde bulunan sarı gösterge kadranları ve sarı emniyet kemerleri gibi...

Bugün modelin çekimlerini yaptıktan sonra evden dışarı çıktım ve 10 dk. sonra yolda gerçeği ile hatta Gemballa tarafından daha da güçlendirilmiş bir versiyonu ile karşılaşmak yüzümde büyük bir tebessüme neden oldu. :smile: Kalp kalbe karşı derler ya, benim kalbimde 911' e karşı işte. :inlove:

Umarım sizlerde beğenirsiniz. Hepimize keyifli sohbetler dilerim..

Resim

:movie:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2680
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: AUTOART - PORSCHE 911 996 GT2

İletiYazar: Serdar Gökhan » 01 Ekm 2017, 21:12

İsabetli bir model olmuş bu Berent bende zamanında GT3 grisini almıştım. Porsche ye gri çok yakışıyor. güle güle sergile. :inlove: :sapka:

GT3 kardeşinden selamlar; :tey:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3800
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 01 Ekm 2017, 21:56

Hayırlı olsun :nazar: Yoldaki canavar efsaneymiş sokakta sevdiğiniz özel bir otomobili görmenin heyecanı paha biçilemez gerçekten..
Modele gelecek olursak buram buram kalite kokan bir autoart üretimi.Dediğiniz gibi modeldeki detaylar cam ve it dirseklerini görmezden gelmenize yeter.Çekimlerde bir okadar şahane ve aydınlatıcı olmuş.Modeli edinmek isteyenler için katalog çekimi kıvamında.Emeğinize sağlık.Keyifli günlerde sergilensin.

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 03 Ekm 2017, 13:05

Oooo, hayırlı olsun Berent kardeşim; baba olman model almanı engellemiyor anladığım kadarıyla. Aman ne güzel, benim en büyük endişelerimden birisi ileride çoluk-çocuğa karşırsam hobiyi bırakma olayı. Bak sen bırakmadın, darısı başıma :lol:

Model alışılageldik Porsche güzellerinden, renk cuk oturmuş. Keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim, paylaşım için teşekkürler :nazar: :beer:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 79
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4255
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Ekm 2017, 16:43

10 dk. sonra gerçeği ile karşılaşman hoş bir ayrıntı olmuş Berent. :happy:
Mesajını okurken ben de gülümsedim. :friends:

Hoşuma giden açıları ezberledin artık.. :foto: :lol:
Elbette Favorim =>>

Resim

:y: :bye:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 04 Ekm 2017, 19:51

Ön far grubunun bu halini nedense yenilerden daha çok seviyorum.
Hayırlı olsun Berent abi. İyi günlerde sergilensin. :+1:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5800
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 04 Ekm 2017, 22:07

En güzel Porsche kasalarından biri.

Güzel günlerde sergile Berent...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: srht » 05 Ekm 2017, 08:09

En güzel 911'lerden birisi ve en güzel üretimi.

Hayırlı olsun Berent.

Yolda pozladığın gerçeği de plakasında yazdığı gibi kendisine BAKtıran türden. :)

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Ekm 2017, 19:48

Serdar Gökhan yazdı:İsabetli bir model olmuş bu Berent bende zamanında GT3 grisini almıştım. Porsche ye gri çok yakışıyor. güle güle sergile. :inlove: :sapka:

GT3 kardeşinden selamlar; :tey:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Gümüş gri ve beyaz Porsche' nin hatlarını gerçekten çok belli ediyor. Bu kasa GT3' te tercihimi RS versiyonundan yana kullandım ben. Pek yakında süpriz bir RS paylaşımım olacak. İlgine teşekkür ederim kardeşim, sağol. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Ekm 2017, 19:50

tuningbg yazdı:Hayırlı olsun :nazar: Yoldaki canavar efsaneymiş sokakta sevdiğiniz özel bir otomobili görmenin heyecanı paha biçilemez gerçekten..
Modele gelecek olursak buram buram kalite kokan bir autoart üretimi.Dediğiniz gibi modeldeki detaylar cam ve it dirseklerini görmezden gelmenize yeter.Çekimlerde bir okadar şahane ve aydınlatıcı olmuş.Modeli edinmek isteyenler için katalog çekimi kıvamında.Emeğinize sağlık.Keyifli günlerde sergilensin.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim Burak, sağol. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Ekm 2017, 19:54

Erdem yazdı:Oooo, hayırlı olsun Berent kardeşim; baba olman model almanı engellemiyor anladığım kadarıyla. Aman ne güzel, benim en büyük endişelerimden birisi ileride çoluk-çocuğa karşırsam hobiyi bırakma olayı. Bak sen bırakmadın, darısı başıma :lol:

Model alışılageldik Porsche güzellerinden, renk cuk oturmuş. Keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim, paylaşım için teşekkürler :nazar: :beer:

Erdem abi bu hobiyi bırakmak gibi bir durumu kesinlikle düşünemiyorum. :think: Çocuk olunca eski hızım kalmadı tabi ama yinede durumları zorlamadan edinmeye çalışıyorum ve hatta eskiden olduğu gibi hızlı gitmektense böylesi çok daha keyifli abi :smile: Daha çok tadına varıyor sanki insan.. Darısı hobiyi bırakmak değil, sağlıkla sıhhatle bir çocuğa kavuşman Erdem abim.

İlgine teşekkürlerimle. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Ekm 2017, 20:00

G.HEPARSLAN yazdı:10 dk. sonra gerçeği ile karşılaşman hoş bir ayrıntı olmuş Berent. :happy:
Mesajını okurken ben de gülümsedim. :friends:

Hoşuma giden açıları ezberledin artık.. :foto: :lol:
Elbette Favorim =>>

Resim

:y: :bye:

Çekimleri yaparken bu açıları çektiğimde aklıma hemen sen geliyorsun zaten abim. :smile: Paylaşımlarımızda yapmış olduğun bu alıntılar bana, geçmiş zaman yaptığımız fotoğraf yarışmalarımızı anımsatıyor. :smile: Her daim daha güzel karelere inşallah. :drinksb: Değerli yorumun için teşekkür ederim abim.

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 05 Ekm 2017, 20:02

Eray KIVRAK yazdı:Ön far grubunun bu halini nedense yenilerden daha çok seviyorum.
Hayırlı olsun Berent abi. İyi günlerde sergilensin. :+1:

Rafadan modeli diyorum ben bunlara. :grin:
Çok teşekkür ederim kardeşim, sağol.

Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir