KYOSHO - VW BEETLE COUPE "Moonrock Silver"

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: KYOSHO - VW BEETLE COUPE "Moonrock Silver"

İletiYazar: Berent TURAN » 29 Eyl 2017, 00:42

Emre E. yazdı:Musa'ya katılıyorum Ben de.
Çok fazla açılma. :wait: :lol: :grin:

Model ve çekimler için teşekkürler Kardeşim. :foto:

Temaya bağlı kalmak güzel Emre abi ama arada farklı tatları da kaçrımamak lazım.

Değerli yorumun için ben teşekkür ederim abim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: KYOSHO - VW BEETLE COUPE "Moonrock Silver"

İletiYazar: Berent TURAN » 29 Eyl 2017, 00:45

Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim baya baya tema dışı modellere yöneldin. Ama dediğin gibi bu araç Porsche'nin atası gibi duruyor.
Ön armayı çıkar Porsche koy sırıtmaz bence. :smile:
Jantlarını baya beğendim. Uzaktan kapalı kapak gibi dursa da yakından güzel duruyor. İç mekanda oldukça başarılı hatta çoğu AUTOart'tan iyi diyebilirim. Sadece rengi kırmızı olmalıydı diye düşünüyorum. Veya mavi.. :think:
Bu güzel modeli de atası olan 1303 ile güzel günlerde keyifle sergile kardeşim. Eline sağlık paylaşım için.. :good2:

Porsche' nin nereden geldiğini unutmamamız lazım abi. :smile: VW Beetle, model yılı her ne olursa olsun her hali ile koleksiyonerlerin rafında kesinlikle olacaktır. :smile: Kyosho bu modelde güzel bir işçilik çıkarmış, detaylar tatmin edici. Ben de jantlarını oldukça beğeniyorum.. Farklı paylaşımlarda görüşmek üzere kardeşim. İlgine teşekkür ederim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir