1964 1/2 MUSTANG CONVERTIBLE - ERTL PRECISION 100

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1964 1/2 MUSTANG CONVERTIBLE - ERTL PRECISION 100

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 21 Eyl 2017, 23:41

Erdem Abi öncelikle hayırlı olsun.. Bu modellerden kaç tane geldi geçti elinden bilmiyorum ama Türkiye'de senin sayende birçok kişi aldı bu markanın bu üretimlerini. Bende özel bir versiyonunu aldığım için gayet mutluyum. :smile:
Keyifli günlerde sergile abi.. :good2: :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2915
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 1964 1/2 MUSTANG CONVERTIBLE - ERTL PRECISION 100

İletiYazar: Erdem » 23 Eyl 2017, 01:08

Musa Can ÇİL yazdı:Erdem Abi öncelikle hayırlı olsun.. Bu modellerden kaç tane geldi geçti elinden bilmiyorum ama Türkiye'de senin sayende birçok kişi aldı bu markanın bu üretimlerini. Bende özel bir versiyonunu aldığım için gayet mutluyum. :smile:
Keyifli günlerde sergile abi.. :good2: :drinksb:

Sagolasin Musa, bu model herhalde 10 kez falan gecmistir elimden (bilmeyenler olabilir: koleksiyonuma katki saglamak amaciyla yurt disindan model getirip satiyorum ve en cok getirdigim model bu oldu diyebilirim) Tabii sadece kirmizi renginden bahsediyorum, sendeki rengini ve diger versiyonlarini da dikkate alirsak rakam 20'ye yaklasir :lol:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir