AUTOART" PORSCHE 911 997 GT3 RS Orange/Black

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: AUTOART" PORSCHE 911 997 GT3 RS Orange/Black

İletiYazar: Bora Kayacan » 24 Ekm 2015, 00:05

Daha ne söyleyeyim. Bana gerçekten güzel bir göz zevki yaşattın. Paylaşıma teşekkürler, cici cici sergile. :lol:
Resim

mesaj için Bora Kayacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 24 Ekm 2015, 00:25

Autoart yapmış :bravo:

Berent, koleksiyonun için olmazsa olmazlardanmış hakikaten. Keyifle sergile.. :nazar: :good2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 24 Ekm 2015, 07:31

Bu rengi çok seviyorum modelde. Haliyle Porsche'ye de çok yakışmış. :nazar:

Güzel günlerde sergile Berent. :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 09:30

Virtue yazdı:Offff, renge bak renge; mest ettin bizi Berent :smile: Gövde renginin jantlarla uyumu muhteşem, Porsche senden sorulur kardeş; bu böyle biline :lol: Ayrıca resim kalitene şapka çıkartmak istiyorum, adeta katalog tadında olmuş çekimler. Yeni Alman güzelin hayırlı olsun, keyifle sergilemeni dilerim Berent; 41 kere maşallah :nazar:

Estağfurullah Erdem abi. :smile: Porsche öyle geniş bir yelpaze ki, ben de neredeyse her hafta yeni birşeyler öğreniyorum.. :smile:

Fotoğraflar konusunda daha iyisi için özen göstermeye çalışacağım. İnan vakitsizlikten ve aynı zamanda modeli paylaşma heyecanından olsa gerek bu kareleri biraz kısa sürede çıkarıyorum.. ama dediğim gibi daha iyileri de olacak inşallah. :smile:

Değerli ve övgü dolu yorumun için çok teşekkür ederim. Tekrardan görüşmek üzere abim. :wink1:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 24 Ekm 2015, 09:30

Çok beğendim.. Gerçekten ince ince işlemiş Autoart yine. Model in beni mest eden kısmı iç detayları ve tabi ki jant detayları siyah jant Porsche lere ayrı bir albeni katılıyor diğer kombinasyonların içerisinde yeşil bir tek göze çarpıyor. Iyi günlerde keyifle sergileyiniz sevgili Berent abi.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 09:34

Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim en agresif olanı sendeki o belli. Ama yeşil olanda bi gıdıklamadı değil şimdi :smile:

Musa inan bir tek o yeşil beni çok kurcaladı ama her nedense kendisi ile olumlu sonuca ulaşamadık bir türlü.. :smile: Şu an daha büyük kapanması gereken eksikler var. AA caddeleri artık bitirdim zaten. Bundan sonra yeşil denk gelirse şayet keyfi olarak almak isterim.. Nasip kısmet diyelim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 09:35

boraxis yazdı:Daha ne söyleyeyim. Bana gerçekten güzel bir göz zevki yaşattın. Paylaşıma teşekkürler, cici cici sergile. :lol:

Beğenmenize sevindim Bora abicim. :smile: Çok teşekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 09:37

BuRaK-B yazdı:Autoart yapmış :bravo:

Berent, koleksiyonun için olmazsa olmazlardanmış hakikaten. Keyifle sergile.. :nazar: :good2:

Kesinlikle Burak.. Zamanında iyi ki edinmişim diyorum çünkü şimdilerde denk gelmek biraz güçleşti. TR içinde konuşuyorum tabii, Ebay falan işlerini beceremediğim için yurtdışında ki durum nasıl bilmiyorum. :smile:

Çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 16:53

Emre E. yazdı:Bu rengi çok seviyorum modelde. Haliyle Porsche'ye de çok yakışmış. :nazar:

Güzel günlerde sergile Berent. :friends:

Çok teşekkür ederim Emre abi, sağol. :smile:

Emre E.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Ekm 2015, 16:57

ali çaglar yazdı:Çok beğendim.. Gerçekten ince ince işlemiş Autoart yine. Model in beni mest eden kısmı iç detayları ve tabi ki jant detayları siyah jant Porsche lere ayrı bir albeni katılıyor diğer kombinasyonların içerisinde yeşil bir tek göze çarpıyor. Iyi günlerde keyifle sergileyiniz sevgili Berent abi.. Saygılarımla

Yeşil renk benim de kafamı kurcalıyor Ali ara ara fakat şu an farklı kısımda eksiklerim mevcut. Birazcık dekalli modellere yöneleceğim.. Açıkları kapatırsam, yeşili de ilerleyen zamanlarda koleksiyonuma dahil edebilirim.

Beğeni ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Daha iyilerinin seninle olması dileği ile.. :smile:

ali çaglar
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 27 Ekm 2015, 13:10

Yıllar önce welly üretimi olanı bu renk kombinasyonuyla görmüştüm çok agresif duruyordu hele bu agresiflik autoart'ın üretimiyle birleşince ortaya harika bir model çıkmış, diğer renklerden de belki yeşil olanı seçilebilirdi ama senin 911 3.0 vardı sanırım o renk o yüzden yerinde bir karar olmuş, hayırlı olsun kardeşim. Müsadenle bu güzel paylaşımı da veri tabanına ekliyorum.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2080
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 28 Ekm 2015, 08:58

Alper GÖÇENER yazdı:Yıllar önce welly üretimi olanı bu renk kombinasyonuyla görmüştüm çok agresif duruyordu hele bu agresiflik autoart'ın üretimiyle birleşince ortaya harika bir model çıkmış, diğer renklerden de belki yeşil olanı seçilebilirdi ama senin 911 3.0 vardı sanırım o renk o yüzden yerinde bir karar olmuş, hayırlı olsun kardeşim. Müsadenle bu güzel paylaşımı da veri tabanına ekliyorum.

Çok teşekkür ederim Alper.. :smile:

Benim de Porsche koleksiyonu yapmama sebep ilk modelim de aynı senin dediğin gibi bu turuncu kombinasyonlu Welly oldu. Ankara Karum' dan almıştım hatta. Devamında Norev Porsche' ler geldi.. Şimdi ise aynı istikrarda vam etmeye çalışıyorum. :smile: Autoart Porsche' yi güzel işliyor kanımca. Tek sıkıntımız işte önden motorlu araçlar gibi kaputu kaldırınca pek bir detay göremiyor olmamız. Ne yapalım gülü seven dikenine katlanır misali.. :lol: Yeşil kombini bende çok beğeniyorum hatta senin de dediğin gibi eski kasa 3.0 ile güzel de durabilirlerdi. Şimdilik AA cadde versiyonlarının sonuna gelmiş bulunuyorum. Biraz dekale yöneleceğim artık Alper. :smile:

Değerli yorumun için tekrardan teşekkürlerimle..
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Falcon_X » 28 Ekm 2015, 13:14

Berent abi güzel modelin hayırlı olsun :) Porsche'nin en sevdiğim kasasıdır ve en sevdiğim renk kombinasyonudur bu turuncu/siyah. Yani en sevdiğim Porsche'ye sahipsin, tekrar hayırlı olsun paylaşım için teşekkürler :sapka:
Resim
DK-Performance Diecast Tuning

mesaj için Falcon_X arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Deniz KANBUROGLU
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 13