5.000 MESAJA OZEL:ALTIN RENKLI MUSTANG SIZLERLE!

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

5.000 MESAJA OZEL:ALTIN RENKLI MUSTANG SIZLERLE!

İletiYazar: Erdem » 15 Arl 2013, 01:35

Tum foruma selamlarimi ileterek merhaba diyorum :sapka: Bu guzel ortamda gunler, haftalar, aylar ve yillar birbirini kovalarken 5.000 mesaja ulasmis bulunuyorum :smile: Gunluk hayatin kosusturmasinda diecast model hobisi en iyi terapi gibi geliyor bana, forumdaki paylasimlari okumak, vitrindeki modellerime bakmak yorgunlugumu aliyor. Ne guzel ki bu guzide hobide boylesine keyifli bir ortama ve foruma sahibiz, forumun bugunlere gelmesinde emegi olan basta Gokhan Abi olmak uzere artik aktif olarak yer almayanlar da dahil olmak uzere tum uyelere tesekkur ederim :handshake:

Gelelim 5.000 mesaj icin paylasimini yapacagim modele... Aslinda farkli renklerde pekcok kez gordugunuz, paylasimi yapilan bir parca ancak bu rengiyle sanirim forumumuzda ilke kez gorulecek. Ben yaklasik 3 yildir bu hobiyi takip ediyorum ve altin renkli Mustang'i sadece resimlerinden gormustum, herhangi bir ilanda (yurt ici veya yurt disi) satiliga ciktigina hic sahit olmadim. Deniz Abi gectigimiz yillarda bir kez ilanda gordugunu ancak saticinin ne hikmetse ihale bitimine saatler kala ilani yayindan kaldirdigini yazmisti. Sonuc olarak 'nadir' kelimesi sanirim bu model icin rahatlikla soylenebilir, aslinda 5000 adet gibi hic de limitli gibi gorunmeyen sayida uretilmis ancak tahminim kimse elindeki altin renkli Mustang'i satisa cikarmiyor. Ben de omrum boyunca koleksiyonumdan cikarmam insallah :lol:

Ozelliklere gelirsek daha once pekcok kez ERTL Precision 100 serisi 1964 1/2 Mustang'ler paylasildigindan asagi yukari bilindigini tahmin ediyorum. Yine de tekrar etmek gerekirse:
*Kontakta anahtar
*Hareketli vites
*Hareketli cam ve kapi acma kollari
*Hareketli anten
*Hali kapli ic mekan
*Ileri-geri hareketli koltuklar
*On ve arka tekerleklerde suspansiyon
*Hareketli guneslikler

Figurlu ve patinaj efektli resimleri begenecegizi umarim, ayrica cekimin sonlarinda altin renkli Mustang'e koleksiyonumdaki diger 2 Mustang de eslik ettiler; sozu daha fazla uzatmadan iste 5.000 mesajima ozel altin renkli Mustang sizlerle :syg:
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4330
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 5.000 MESAJA OZEL:ALTIN RENKLI MUSTANG SIZLERLE!

İletiYazar: eraye » 15 Arl 2013, 01:43

Ağzım sulandı desem yeridir, güle güle sergileyin, enfesss...
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 268
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 15 Arl 2013, 01:45

Dehşet verici bir güzellik. :yeah: :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3830
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 15 Arl 2013, 01:49

Altın gibi modelmiş zaten :lol:

Şaka bir yana nice paylaşım ve yorumlarında görüşmek üzere erdem abi!

Bu arada mustang iç detayları dehşetmiş :wasntme:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 15 Arl 2013, 01:52

eraye yazdı:Ağzım sulandı desem yeridir, güle güle sergileyin, enfesss...

Tesekkur ederim Eray Bey, ben de agzim sulanarak ariyordum ve rastladigim yerde aldim :lol:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 15 Arl 2013, 01:53

Serdar Gökhan yazdı:Dehşet verici bir güzellik. :yeah: :nazar:

Cok tesekkurler Serdar, bu model her renkte guzel aslinda; ERTL'nin en iyi calismalari diye bir anket yapilsa ilk 3'e girer kanimca :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 15 Arl 2013, 01:56

KADIHAN yazdı:Altın gibi modelmiş zaten :lol:

Şaka bir yana nice paylaşım ve yorumlarında görüşmek üzere erdem abi!

Bu arada mustang iç detayları dehşetmiş :wasntme:

Ben sadece bir kez ilanda gordum ve cok sukur alma sansina sahip oldum Ahmet :lol: Nice paylasimlarda birlikte olmayi ben de gonulden diliyorum, ayrica Precision 100 serisi Mustang henuz edinmediysen hemen al derim; detaylari gercekten cok tatmin edicidir :handshake:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: eczserkan55 » 15 Arl 2013, 01:57

Uzun süredir bu ikonu kullanmıyordum ama şimdi tam yeri :yeah: ... Bu nasıl bir parça böyle Erdem abi resmen hayran oldum :smile: ...
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 15 Arl 2013, 02:04

eczserkan55 yazdı:Uzun süredir bu ikonu kullanmıyordum ama şimdi tam yeri :yeah: ... Bu nasıl bir parça böyle Erdem abi resmen hayran oldum :smile: ...

Cok tesekkurler Serkan, 1964 1/2 Mustang her rengiyle guzel gercekten; icten yorumun beni ayrica mutlu etti :sapka:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 15 Arl 2013, 02:44

Benim için altın değerinde bir modeldir bu. :inlove: Bu serinin tüm renkleri altın değerinde ancak bu rengi yıllar öncesinden edinmediğime çok pişmanım, beyazını da öyle.. :dash1:
Bu hobi de bazen hangi modellerin tükeneceği hangilerinin değersiz sayılabileceğini kestiremiyorum artık, hele ki bu Amerikanlarda durum çok vahim. Bunun gibi ne nadide güzellikler kaçırdım.
Erdem Abi gerçekten imrendim şuanda, ağzımın suları aktı, aman nazarım değmesin bir kaç gün kutusundan çıkarma istersen :nazar: :lol:
Şaka bir yana, gerçekten zamanında bile bile es geçtiğim bu güzelliği ne zaman görsem kendimden utanıyorum. Sendeki 55 limit numarası da ayrı güzel denk gelmiş.
Yalnız ufak bir yardımda bulunayım, bagaj kapağı içindeki yedek lastik talimat etiketi kaymış, onun üstte çapraz profil arasındaki boşluğa yapışmış olması gerekiyor, şoför kapısının içindeki siyah etikette düşmek üzere ufak bir el/cımbız müdahalesiyle halledebilirsin sanırım abi yoksa düşebilirler. Güzel günlerde hep keyifle sergile abi. Bendeki kırmızı kıyafetliyle İzmir'e sevgilerimizi yolluyoruz.. :cicek: :hearth:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 15 Arl 2013, 02:54

Daha bugün diecastxchange'de gördüm bir baktım senin :smile: Soracaktım ne zaman paylaşacaksın diye ama sen daha erken davrandın abi. Valla model çok çok güzel , gövde rengine ve iç kısıma bayıldım. Zaten bu seri Mustangleri tartışmak anlamsız. Ama bir itirafta bulunayım mı ben mavi rengine aşık oldum adeta :syg:
Özellikle son resimler mükemmel tekrar tekrar bakacağım bir paylaşım olmuş , ellerine sağlık...Hayırlı olsun , güzel günlerde sergile abi :good2:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2850
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: corelli » 15 Arl 2013, 03:00

Muazzam bir model. Keyifli seyirler dilerim. Bu güzelliği e-dergimizde de görmek isteriz. :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 15 Arl 2013, 11:03

Abi nice 5000 mesajlara...
Model şahane ötesi...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir