EFSANE AMERİKAN: 1953 HUDSON HORNET

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: EFSANE AMERİKAN: 1953 HUDSON HORNET

İletiYazar: Serdar Gökhan » 10 Eyl 2013, 08:02

Model detaylarıyla duruşuyla göz dolduruyor. Hudson olması ayrı bir güzellik benim için özellikle cars filminde ve internette gördüğüm mat siyah yapılmış hali vardı gerçekten heybetli bir otomobil. İyi günler de sergile. :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
canerberk
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Eyl 2013, 11:10

Bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim..Saygı duyulacak bir model.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
canerberk
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 10 Eyl 2013, 12:51

Serdar Gökhan yazdı:Model detaylarıyla duruşuyla göz dolduruyor. Hudson olması ayrı bir güzellik benim için özellikle cars filminde ve internette gördüğüm mat siyah yapılmış hali vardı gerçekten heybetli bir otomobil. İyi günler de sergile. :nazar:

Tşkler Serdar arkadaşım. İyi ki modelci olmuşum dedirten bir parça gerçekten.

MAKOSHARK yazdı:Bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim..Saygı duyulacak bir model.. :smile: :smile: :smile:

Abiciğim tşkler değerli yorumun için. Saygılar.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 10 Eyl 2013, 12:54

Bülent Aydoğan yazdı:ön cam şapkası ve motorunun güzelliği ile bunada en güzel yaylı diyelim..renk süper zaten..yumuşak tavanlı continental setli mavisini bir arkadaşım çok istedi diye ona verdim ama bunu bulsam alırdım..güle güle sergile ve bende tebrik ediyorum..

Bülent abi sendeki Broadway mavisi zaten benim 1952 kasasındaki en sevdiğim renk. Ben de onu görsem kaçırmayacam ama elimden iki kez kaçtı şimdiye kadar. Nasip bakalım. Tekrar teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 10 Eyl 2013, 13:15

Caner, gerçek bir efsaneyi edinmişsin; tebrikler :handshake: Dizayn olarak mest eden bir araç, modelleme olarak da yurt içi ve yurt dışı forumlarda her zaman övgü almış, tam puana layık görülmüş bir çalışma. Yanlış bilmiyorsam HW61 markasının en ağır modeli bu parça, tek renkli olarak gerçekten nadir; aslında Tolga Abi'nin dediği gibi herhangi bir rengi veya kasası her daim yüksek fiyattan satılıyor. Bu model bir iki seneye daha da kıymetlenecek bir mücevher gibi adeta. Ben de continental kit'li üstü açık mavi ya da bordo renklisinin peşindeyim, adeta pusuya yattım bu model için :lol: Koleksiyonunda özel bir yerde olacağını tahmin ettiğim modelini keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
canerberk
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 10 Eyl 2013, 20:59

Virtue yazdı:Caner, gerçek bir efsaneyi edinmişsin; tebrikler :handshake: Dizayn olarak mest eden bir araç, modelleme olarak da yurt içi ve yurt dışı forumlarda her zaman övgü almış, tam puana layık görülmüş bir çalışma. Yanlış bilmiyorsam HW61 markasının en ağır modeli bu parça, tek renkli olarak gerçekten nadir; aslında Tolga Abi'nin dediği gibi herhangi bir rengi veya kasası her daim yüksek fiyattan satılıyor. Bu model bir iki seneye daha da kıymetlenecek bir mücevher gibi adeta. Ben de continental kit'li üstü açık mavi ya da bordo renklisinin peşindeyim, adeta pusuya yattım bu model için :lol: Koleksiyonunda özel bir yerde olacağını tahmin ettiğim modelini keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :nazar:

Erdem abi haklısın. Çok nadir artık. Keşke bol bol olsa. Herkes kolaylıkla ulaşabilse. Söylediğin boradway mavisi benim de listemde halen. İki kere kaçırdım. Artık 3. kez karşılaşmayı bekliyoruz. Tşkler.
Resim

mesaj için canerberk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: masato » 11 Eyl 2013, 16:06

Efsane bir klasik... Motor kağutu açılışı harika... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
canerberk
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 12 Eyl 2013, 11:44

masato yazdı:Efsane bir klasik... Motor kağutu açılışı harika... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...

Alper arkadaşım. Çok teşekkürler. Her Amerikancı için ayrı bir yeri olan bu model için söylenecek çok şey var.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir