AUTOART: LANCIA DELTA S4 RAC RALLY #6 MARTINI

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: AUTOART: LANCIA DELTA S4 RAC RALLY #6 MARTINI

İletiYazar: REVOLUTION » 01 Tem 2013, 04:29

Aman diyorum; şimdi bunu gördükten sonra diğeri sönük kaldı...
AA'nın kendi sitesindeki yer alan fotoğraflar bile bu kadar güzel değiller. :y:
Model çok detaylı hangi birini yazayım bilmiyorum ama üsteki haraketli hava girişleri ve kapı içindeki detaylar başlıca beni cezbeden kısımlar oldu.
Dekaller her zamanki gibi AA yine çok başarılı ve kendi zevkime göre gece sürüş farlı olan versiyonlar çok güzel gözüktüğünü düşünüyorum.
Her zaman akılımda gece sürüş farlı olan bir Audi almak var; şimdi bunuda düşünmüyor değilim ama Rally modellere girersem birdaha çıkamam diye çok korkuyorum.
Bu güzelliği iyi sergilemeler dilerim Emre'ciğim ve tabiki hemen veri tabanına taşıyorum! :+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 01 Tem 2013, 09:28

Harika detaylar.. Saymakla bitmez gerçekten. Bu tip hardcore araçların arka tamponlarının olmayışı beni acayip heyecanlandırıyor, sadece arkasından saatlerce izleyebilirim bu yüzden :) Kocaman bir maşallah, güzel günlerde sergilensin..

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2755
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: spyker » 01 Tem 2013, 11:33

Emre abi söyleyecek kelime bulamıyorum efsanevi ralli aracı,muhteşem dekaller,muhteşem motor sesi yılına göre sıra dışı tasarım inşallah bende en kısa zamanda sahip olurum iyi günlerde sergilemeni dilerim.

mesaj için spyker arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
spyker
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Fatih SAHIN
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 880
spyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Tem 2013, 12:14

Çirkin ama detaylar güzel.. :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8140
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 01 Tem 2013, 19:56

Ust tavan havalandırma detayı 1/1 ve 1/18 olarak çok ılgınc ve taktıre sayan

İyi gunlerde sergileyin :drinksb:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 01 Tem 2013, 22:51

Emre abi dekalleri ve detaylarıyla seyir zevki yüksek bir model.. Hayırlı olsun.. :)
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 01 Tem 2013, 23:07

Itiraf etmeliyim ki hic gormedigim bir Lancia bu :smile: Ozellikle far grubu cok ilgincmis, sanirim her koleksiyonda yoktur bu parca Emre Abi. Yeni model hayirli olsun, umarim zevkle izlersin ve sergilersin Emre Abi :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Tem 2013, 08:59

Çok başaılı bir model abi ... Detay zenginliği bu olsa gerek... Özellikle tavandaki havalandırma, aynalardaki sabitleme çubuğu ve iç mekan 10 numara 5 yıldız.... Sendeki alfa ile yarışır sanırım... İyi günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 02 Tem 2013, 17:34

Çok güzel bir model hayırlı olsun .... :smile:

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 04 Tem 2013, 07:45

REVOLUTION yazdı:Aman diyorum; şimdi bunu gördükten sonra diğeri sönük kaldı...
AA'nın kendi sitesindeki yer alan fotoğraflar bile bu kadar güzel değiller. :y:
Model çok detaylı hangi birini yazayım bilmiyorum ama üsteki haraketli hava girişleri ve kapı içindeki detaylar başlıca beni cezbeden kısımlar oldu.
Dekaller her zamanki gibi AA yine çok başarılı ve kendi zevkime göre gece sürüş farlı olan versiyonlar çok güzel gözüktüğünü düşünüyorum.
Her zaman akılımda gece sürüş farlı olan bir Audi almak var; şimdi bunuda düşünmüyor değilim ama Rally modellere girersem birdaha çıkamam diye çok korkuyorum.
Bu güzelliği iyi sergilemeler dilerim Emre'ciğim ve tabiki hemen veri tabanına taşıyorum! :+1: :+1: :+1:

Devrim Hocam, kesinlikle bir AA Signature Ralli/DTM deneyin derim. Adamlar fazlasıyla özenmiş. :good2:

Veri tabanı için teşekkürler. :syg:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19200
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 04 Tem 2013, 10:29

Model çok şık ve detaylı. Fotoğraflardan kalitesi çok iyi anlaşılıyor. Ellerine sağlık. İyi seyirler.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: eraye » 04 Tem 2013, 17:18

ibadeath41 yazdı:
Emre E. yazdı:
ibadeath41 yazdı:İyi ki rally temasını uzaktan takip ediyorum, diyorum hani... Dayanamayıp bende kapabilirdim, şimdilik sadece gönlümü kaptırıyorum.

Söylediğin kadar varmış Emre abi, fıçkırtmışlar detayları. :lol: Seri numarasının elle yazılması bende, modelin önemsendiğini vurguladı.

Ancak; neden sertifika koymamışlar ve kaç limiti olduğu neden yazılmamış onu da merak etmedim değil!

AA Signature serisinde gerçekten detayları uçuruyor Mehmet. Daha fotoğraflayamadığım o kadar ince detay var ki, Yakından görmen lazım. Mesela, motor bloklarının ikisinin de üzerinde "ABARTH" yazıyor, çekmek istedim ama pek başarılı olamadım galiba. :foto:

Bu arada, sertifkası var modelin, eklememiştim. :angel: Ancak senin de dediğin gibi, kaçıncının 811'incisi olduğunu göstermiyor. :wait:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Hafta sonları için uygun bir zaman bulabilirsem telefonuma sarılacağım. :call:
Pullman sertifikası da öyleydi herhalde "İhtiyaca göre talep doğarsa, üretebilirim" gibi ucunu açık bırakıyorlar herhalde. Çok aman aman önemli değil tabi model şahane gerisi teferruat. :sapka:

Ben de Toyota FJ Cruiser'lardan çıkan sertifikalarda aynı dumuru yaşamıştım. Uzun araştırmalar sonucunda çoğu kişinin bu modellerin 6000 limitli olduğunu savunduğu fikrine ulaştım forumlarda ama net bir bilgi yok. Dediğin gibi Mehmet, sendeki kaç numara abi sorusunun yanıtı da verilebilsin diye numaralanmış olabilir :grin:

Yine de bende en büyük dumuru Revell limitli 230 E içinde çıkan ve iki ayrı numara yazan sertifikalar yaşatmıştı. Birinin sertifikası bende ama kimin :grin: :grin: :grin:

mesaj için eraye arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 268
1/43 Model Sayısı: 100
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 06 Tem 2013, 09:35

KADIHAN yazdı:Emre abi hayırlı olsun! Dehşet verici resmen :lol: güzel günlerde sergilensin!

Teşekkürler Ahmet. Bir an elime almaya korktum. :lol: Çok güzel ve nadide bir parça yapmışlar. :friends:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19200
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir