MİNİCHAMPS - BMW E30 M3 "89 Dtm Champion R.Ravaglia

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

MİNİCHAMPS - BMW E30 M3 "89 Dtm Champion R.Ravaglia

İletiYazar: Berent TURAN » 20 Nis 2019, 17:22

Herkese tekrardan merhaba,

Son dönemde girmiş olduğum BMW ///M temasına bir de dekalli bir E30 modeli eklemek istedim. Minichamps üretimi modelimiz oldukça yeterli bir ağırlığa ve yarış aracında olması gereken detay ne ise onlara sahip. Kaput açılma mekanizması AA kadar muhteşem olmasa da, motor detayı ile AA'dan pekte aşağı kalır yönü olmadığını gösteriyor. Şimdi hedefte cadde versiyonu bir Sport Evolution edinmek var. Bu modelin çekimlerinden ben oldukça keyif aldım. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Keyifli sohbetler dilerim. :smile:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 58
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: MİNİCHAMPS - BMW E30 M3 "89 Dtm Champion R.Ravaglia

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Nis 2019, 18:46

Bir, Okan OKYAY klasiği.. :))
Fotoğraf çekimlerinden aldığın keyif paylaşıma yansımış Berent. :y: :nazar: :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 Nis 2019, 20:40

Porsche teması toplamama rağmen bu güzeli edinmemek olmaz idi zamanında aldım bir tane şimdi satmaya kıyamıyorum bende ki Autoart füme renk cecetto edition. Ama zamanla yanına bir 190 al derim Berent güzel ikili oluyor gerçekten. Modele diyecek söz yok e30 her haliyle güzel. Güle güle sergile. :sapka: :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 28 Nis 2019, 13:16

G.HEPARSLAN yazdı:Bir, Okan OKYAY klasiği.. :))
Fotoğraf çekimlerinden aldığın keyif paylaşıma yansımış Berent. :y: :nazar: :sapka:

E30 her daim keyif veren bir otomobil Gökhan abi. Değerli yorumun için teşekkürler. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 28 Nis 2019, 13:19

Serdar Gökhan yazdı:Porsche teması toplamama rağmen bu güzeli edinmemek olmaz idi zamanında aldım bir tane şimdi satmaya kıyamıyorum bende ki Autoart füme renk cecetto edition. Ama zamanla yanına bir 190 al derim Berent güzel ikili oluyor gerçekten. Modele diyecek söz yok e30 her haliyle güzel. Güle güle sergile. :sapka: :nazar:

5-6 sene öncesinde E30 dan 190 modellerine kadar hepsi elimde mevcuttu Serdar fakat Porsche uğruna hepsine kıydım. Şimdi sadece BMW M modellerinden belli başlı temel taşları tekrardan edinmeye çalışıyorum. Biraz tuzlu oluyor ama bu sefer hepsi kalıcı olacak inşallah. İlgine teşekkür ederim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: sui_cast1 » 30 Nis 2019, 18:55

Güzel günlerde sergile Berent. Ben de solido'dan değişik dekaller bekliyorum yarış teması için :smile:

mesaj için sui_cast1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 70
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 01 May 2019, 16:54

sui_cast1 yazdı:Güzel günlerde sergile Berent. Ben de solido'dan değişik dekaller bekliyorum yarış teması için :smile:

Solido son dönemin en atak firmalarından biri bence. Bende Martini dekalli bir Porsche 911 modeli ekledim Solido' dan yakın zaman içinde. Çokta memnunum modelin fiyat performasından. BMW içinde aynı şekilde atakta olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler abim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast1
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 03 May 2019, 21:34

Dekallerine, jantlarına ve karbon airbox'a bayıldım.. yani her yeri bence güzel.. Vitrinde bu tarz modeller gerçekten seyir keyfi veriyor bence insana..
Aslında AA bu modellerde MC kalıbını kullanıyor sadece ufak değişiklerle şaheser ortaya çıkarmış onlar.. Bence de bunun yanına E30 gelince mükemmel duracaklarına şüphe yok.. Keyifle sergile kardeşim, çok yakıştı sana.. :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2990
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 04 May 2019, 18:15

Ben de aynı dekalin Solido'sunu aldım Berent. Görsel olarak güzel. Sergilemekte bir sorunu yok. :lol:
Ama üretici/kalite oranına bakınca hiç da yabana atılır değil.

Güzel günlerde seninle olsun. :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 05 May 2019, 19:27

Musa Can ÇİL yazdı:Dekallerine, jantlarına ve karbon airbox'a bayıldım.. yani her yeri bence güzel.. Vitrinde bu tarz modeller gerçekten seyir keyfi veriyor bence insana..
Aslında AA bu modellerde MC kalıbını kullanıyor sadece ufak değişiklerle şaheser ortaya çıkarmış onlar.. Bence de bunun yanına E30 gelince mükemmel duracaklarına şüphe yok.. Keyifle sergile kardeşim, çok yakıştı sana.. :good2:

Yarış modeli olmasından ötürü iç mekan kalitesinde dikkat edilecek pek bir durum yok fakat konu dekaller ve diğer detaylar olunca Minichamps bu modelde üzerine düşeni yapmış kardeşim. Airbox detayı benim de inanılmaz hoşuma gidiyor. Zaten bence BMW tüm M modellerini Carbon Airbox olarak üretsin. :smile:

Yanına gelecek E30 ile zaten M modellerimi tamamlamış olacağım kardeşim ama sırada paylaşılmayı bekleyen başka M' ler de mevcut tabi.. :smile:

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 05 May 2019, 19:28

Emre E. yazdı:Ben de aynı dekalin Solido'sunu aldım Berent. Görsel olarak güzel. Sergilemekte bir sorunu yok. :lol:
Ama üretici/kalite oranına bakınca hiç da yabana atılır değil.

Güzel günlerde seninle olsun. :f:

Senin de paylaşımını bekliyorum abim. Çok teşekkür ederim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Erdem » 19 May 2019, 09:02

Berent kardeşim, jantlar ve dekaller 10 numara 5 yıldız :yeah: Günümüz koşullarında fiyat-performans olayı en önemli konu bence, bu sebeple seni memnun eden bir parça olmasına çok sevindim. Keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :nazar: :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 25 May 2019, 15:59

Erdem yazdı:Berent kardeşim, jantlar ve dekaller 10 numara 5 yıldız :yeah: Günümüz koşullarında fiyat-performans olayı en önemli konu bence, bu sebeple seni memnun eden bir parça olmasına çok sevindim. Keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :nazar: :good2:

Değerli yorumun ve ilgine teşekkürlerimle Erdem abim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir