KYOSHO - BMW Z4M COUPE (Silver)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

KYOSHO - BMW Z4M COUPE (Silver)

İletiYazar: Berent TURAN » 01 May 2019, 17:19

Herkese tekrardan merhaba,

BMW ///M modellerime bir yenisini daha eklemiş bulunuyorum. Model aslında eski bilinen bir model. O yüzden detaylarını çoğumuz biliyoruz. Aslında bu modeli interglos mavi rengini çok istedim fakat karşıma bu oldukça uygun rakamlı çıkınca kaçırmak istemedim. Z serisini genel olarak roadster olarak görmeye alışkınız fakat bu Coupe formatı aracı bambaşka bir havaya bürüyor. Aynı etki Z3 Coupe' de de mevcuttu.

Kyosho modeli çok güzel kalıplamış. Far grupları, kaputta ve yanlarda bulunan bmw amblemleri, jantlar ve fren diskleri çok güzel görünüyor fakat Kyosho' nun tek sevmediğim tarafı motor detaylarına çok fazla önem vermemesi. Motor üst plastik kapağın üzerindeki M logosu ve yazı etiketi haricinde hiç renk yok. Şimdiye dek pek fazla Kyosho modelim olmadı ama aynı durumu CLK DTM AMG modelimde de görmüştüm. Kaputu açınca simsiyah renksiz bir ortam görmek açıkçası çokta zevk vermiyor. Bunun haricinde gözüme takılan pek negatif bir yönü yok. Fotoğraflaması oldukça keyifli olan modellerden biri olduğunu söyleyebilirim. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Bundan sonraki paylaşım yine bir BMW M modelimi olsun? Yoksa bir Porsche' mi gelsin? Ya da bir Japon savaşçı mı inceleyelim? Yorumlarınızı bekliyorum. :smile:

Hepimize keyifli sohbetler dilerim.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: KYOSHO - BMW Z4M COUPE (Silver)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 02 May 2019, 22:37

Bmw nin yakaladığı en güzel çizgilerden birisi Z serisi favorim kabrio ama bu şekilde de çok şık görünüyor. Güle güle sergile Berent. :sapka: :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast1 » 03 May 2019, 14:12

"Gerçek peygamber hulusi abinizdir" diye bir karikatür vardı eskiden :grin: O geldi yazılanları okuyunca aklıma..

Gerçek z coupe Z3 coupe'dir biat edin modelciler.. :grin:

Bu araç da en az Z3 coupe kadar güzel ve değerli bence.. Berent hızlı ve sağlam gidiyorsun :y: Çok güzel olacak koleksiyon..
İyi günlerde sergile..

Bu hesaptan rep veremiyorum diğer hesaptan vereceğim.
:sapka: :+1:

mesaj için sui_cast1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast1
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 85
sui_cast1 rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 03 May 2019, 21:39

Vallahi bu modelin gerçekten mavisini alsaydın uyfff olurdu sanki :lol: :lol: Fakat bu modelde enfesmiş gerçekten.. Modelde jant kadar disk var :smile:
Motor detayları dediğin gibi ama şuan AA'da da, Almost Real'de de durum bence aynı. Özellikle AA'nın son ürettiği modellere bakarsan motor falan yok. Sadece görsel bir kapak var alt tarafı boş. Bu yüzden takılmana gerek yok bence kardeşim, keyifle sergile sen.. :f: :drinksb:
Vallahi M modeli isterdim ( ki zaten bir csl sözün var ) ama japonu merak ettim baboş ben.. Oyumu japondan yana kullanıyorum.. :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 04 May 2019, 18:09

M'lerden devam.

Harikasın Berent. :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 11 May 2019, 12:15

Kardeşim model ve araba çok güzel hayırlı olsun, cabrio versiyonunu kullanma fırsatım olmuştu, ama kesinlikle coupe versiyonu çok daha güzel, umarım gerçeklerini de bir gün ediniriz. :drinksb:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2120
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 13 May 2019, 13:16

Serdar Gökhan yazdı:Bmw nin yakaladığı en güzel çizgilerden birisi Z serisi favorim kabrio ama bu şekilde de çok şık görünüyor. Güle güle sergile Berent. :sapka: :nazar:

Teşekkürler Serdar. Ben daha çok M olmasına vuruluyorum. O yüzden son dönemde M modellerim ile atakta olacağım. İlgin ve yorumun için çok teşekkür ederim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 13 May 2019, 13:17

sui_cast1 yazdı:"Gerçek peygamber hulusi abinizdir" diye bir karikatür vardı eskiden :grin: O geldi yazılanları okuyunca aklıma..

Gerçek z coupe Z3 coupe'dir biat edin modelciler.. :grin:

Bu araç da en az Z3 coupe kadar güzel ve değerli bence.. Berent hızlı ve sağlam gidiyorsun :y: Çok güzel olacak koleksiyon..
İyi günlerde sergile..

Bu hesaptan rep veremiyorum diğer hesaptan vereceğim.
:sapka: :+1:

:grin:

Senin repin sağolsun abim. Teşekkürlerimle..
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 13 May 2019, 13:20

Emre E. yazdı:M'lerden devam.

Harikasın Berent. :friends:

Teşekkürler abim. :wink1:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Erdem » 18 May 2019, 19:08

Oy oy oyy, jantlar ve farlar için bile bu model alınır :inlove: Ufak tefek ama asfalt ağlattığına eminim, bu arada Japon' u çok merak ettim :lol: Yeni modeli keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :good2: :nazar:
En son Erdem tarafından, 19 May 2019, 01:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2019, 19:45

Musa Can ÇİL yazdı:Vallahi bu modelin gerçekten mavisini alsaydın uyfff olurdu sanki :lol: :lol: Fakat bu modelde enfesmiş gerçekten.. Modelde jant kadar disk var :smile:
Motor detayları dediğin gibi ama şuan AA'da da, Almost Real'de de durum bence aynı. Özellikle AA'nın son ürettiği modellere bakarsan motor falan yok. Sadece görsel bir kapak var alt tarafı boş. Bu yüzden takılmana gerek yok bence kardeşim, keyifle sergile sen.. :f: :drinksb:
Vallahi M modeli isterdim ( ki zaten bir csl sözün var ) ama japonu merak ettim baboş ben.. Oyumu japondan yana kullanıyorum.. :smile:

Kyosho olarak aldığım bu Z4M, M5 ve M6 modellerimde olmak üzere bir tanesini bile interlagos mavi olarak denk getiremedim. Gerçekten çok farklı duruyor kardeşim ama ortalıkla hiç satılık model yok artık. Hepsi son sahiplerinde neredeyse. O yüzden bu zamanda bunları bile bulabildiğime seviniyorum. :smile:

CSL sözüm var evet. Madem öyle bundan sonraki paylaşım Tokyo' dan gelsin. :lol: Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim...

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2019, 19:47

Alper GÖÇENER yazdı:Kardeşim model ve araba çok güzel hayırlı olsun, cabrio versiyonunu kullanma fırsatım olmuştu, ama kesinlikle coupe versiyonu çok daha güzel, umarım gerçeklerini de bir gün ediniriz. :drinksb:

İnşallah Alperim inşallah.

Çok teşekkür ederim kardeşim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2019, 19:48

Erdem yazdı:Oy oy oyy, jantla ve farlar için bile bu model alınır :inlove: Ufak tefek ama asfalt ağlattığına eminim, bu arada Japon' u çok merak ettim :lol: Yeni modeli keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :good2: :nazar:

Makine dairesinde ///M varsa eğer korkulur Erdem abim. :lol:

O halde gelecek paylaşımda Japon model gelsin. İlgine teşekkürlerimle. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir