Autoart - 1963 - CHEVROLET CORVETTE COUPE

Yeni Aldığınız Modellerin Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Autoart - 1963 - CHEVROLET CORVETTE COUPE

İletiYazar: BRKCAD » 23 Haz 2014, 07:09

Güzel araba ve model. Bende 67'si var EXOTO/MOTORBOX üretimi. AA'da güzel yapmış, farlar açılıp kapanıyor ve bu detayı güzel. Bir de mavi rengi güzel.
BRKCAD
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 23 Haz 2014, 08:43

GOKHANN yazdı:Abi tam bir american efsanesi renk modelleme detaylar çok güzel iç mekan rengi harika garaj ekipmanlarıyla uyum çok iyi olmuş yanlış hatırlamıyorsam bir programda seyretmiştim arka çift cam olan corvette ler sanırım daha nadir olanları bu güzelliği güzel günlerde sergilemen dileğiyle fotoğraflar harika yine... :+1:

Aynen öyle Gökhan! Arka çift cam olanlar nadir :smile: Çok çok teşekkürler! Beğenmene sevindim kardeşim :friends:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 23 Haz 2014, 08:46

spyker yazdı:Ahmetcim yeni modelin hayırlı olsun iyi günlerde sergilemeni dilerim.Serkan kardeşime de ayrıca teşekkürler ince düşüncesi için.Modele gelecek olursak rengi ve iç ambiyansı ile bütünlük kazanmış AA kaliteside eklenince tam keyfe keder bir model çıkmış ortaya.İş yoğunluğuna rağmen bu kadar çaba sarf emek harcayarak bu güzel kareleri bizimle paylaştığın için teşekkürler :sapka:.

Sağolasın Fatih abim :smile: Elimden geldiğince, fırsat buldukça yeni model ve konularla karşınıza çıkmaya çalışıyorum! Sendende bir kontra atak bekliyorum :lol:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 23 Haz 2014, 08:49

G.HEPARSLAN yazdı:Bu anlamlı ve ince düşüncesinden dolayı Serkan' a teşekkür ederim. :handshake:

Metal ızgaralar ve bonuslar harika.. :y:

Ne kadar mutlu olduğun yüzünden okunuyor Ahmet.. :friends: :lol:

Resim

Bir ömür boyu ve aynı mutlulukla sergilensin.. :f: :sapka:

:lol: :grin: :rock2: :pardon:

Abi yaptın yine yapacağını... Sabah sabah koptum gerçekten :smoke1:

Değerli yorumun için çok çok teşekkürler abim.. Sağolasın :sapka: :syg:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 23 Haz 2014, 12:48

Yeni model hayırlı olsun Ahmet, tabii öncelikle Serkan'a bu ince davranılı için teşekkürler ve tebrikler :handshake: Model ve araç özellikle arka cam tasarımı ile bana göre de bir şaheser, ayrıca Corvette setiyle müthüş resimler çıkmış, adeta katalog çekimleri olmuş. Madem ilk Corvette devamı gelir bence, mesela 1965 Corvette Sting Ray olabilir :lol: Keyifle ve iyi günlerde sergilemen dileklerimle :nazar:
En son Erdem tarafından, 23 Haz 2014, 18:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4385
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 23 Haz 2014, 17:43

Model çok güzel, içinin kırmızı olması da cabası. Bende de farklı bir rengi mevcut detaylar harika,o arka vatoz kısım yokmu ahh ahh. Fotoğraflar ve sunumda çok başarılı, ellerine sağlık. Güzel sergilensin. :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Haz 2014, 18:40

Hayırlı olsun Ahmet abi. Enfes bir model. Ciddi anlamda sevdiğim bir model diyebilirim her ne kadar sahip olmasam da.

Serkan'ı da bu jestinden ötürü tebrik ederim.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:08

REVOLUTION yazdı:Model güzel, ekipmanlar harika ama şunu söyleyerek başlamak istiyorum. Son zamanlarda gördüğüm en güzel paylaşım olmuş Ahmet, teşekkürler! :handshake: :+1:
Model ve ekipmaların yerleşimleri çok güzel ve birde bunun üzerine çekim açıların ve düzgünlüğü beni çok tatmin etti. :y:
Defalarca fotoğraflara baktım çok güzellerdi :y: Böyle paylaşımlarının devamını dilerim.
İyi günlerde sergilemen dileğimle :handshake:

Çok çok teşekkürler Devrim abi :smile: Sizin gibi abilerimizden bunları duymak bizi onure ediyor :sapka:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:11

eczserkan55 yazdı:Ahmet abi nice yıllara böyle güzellikleri birlikte paylaşmamız ne kadar güzel bişey modelciliğin en keyifli yönü bu işte abi muhabbetimiz ve kurduğumuz dostluğumuz kardeşliğimiz ... İnşallah uzuuun yıllar bu güzelliği sergiledikçe beni hatırlarsın abi nice sağlıklı ve uzun yıllara Ahmet abi :smile: ...Bu paylaşımı da kendi paylaşımlarımdan birisi gibi görüyorum abi benim için o kadar önemli ... Ve gerçekten de fotoğraflar çok etkileyici çok profosyenelce Gökhan abinin fotomontajı da çok iyi olmuş bu arada :smile: Yeni Corvette 'in hayırlı olsun Ahmet abi diğerinin paylaşımını da bekliyoruz güzellikler ardı ardına gelsin :smile: ...

Eyvallah kardeşim :friends: Kalp kalbe karşı :happy: Sağolsun Gökhan abi "ÇIRAK" çıkarttı bizi :lol: :grin:

Tekrardan kıymetli ve unutulmaz hediyen için ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER kardeşim :happy: :smile: :friends:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:12

MAKOSHARK yazdı:Çok güzel çok şık ve ciddi güzel parçalar bunlar koleksiyonlarımızda.. :smile: :smile: :smile:

Sağolasın Deniz abi :sapka:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:13

alpino24 yazdı:Ne zaman paylaşacağını merak ettiğim bir modeldi çekimler de corvette trailler'i ile birleşince tadından yenmez bir hal almış ellerine sağlık abi.

Beğenmene sevindim kardeşim :smile: Teşekkürler...
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:18

Berent.t yazdı:Öncelikle Serkan' a bu ince düşüncesinden dolayı teşekkür ederek, bu hobide dostluğun kardeşliğin hangi noktalarda olduğunu gözler önüne sermiş olduğunu görebiliyoruz. Daha sonrasında bu modelin hayırlı olmasını diliyorum senin için Ahmet abi. Manevi açıdan önemli bir parça. En güzel günlerde sergilensin..

Ahmet abi, bu ilk Covette' in ise, daha sonraki Corvette modelleri için bir başlangıç diyebilir miyiz?.. Çünkü gerçekten muazzam şık bir model. :smile: Genelde Corvette denilince aklıma hangi modeli olursa olsun kırmızı geliyor fakat klasik üretimlerde kırmızı iç kombinasyonunu çok daha başarılı buluyorum. Çekimler harika, trailer ile çok güzel bir bütünlük oluşturmuş. Bu güzel paylaşım için teşekkürler abim. :wink1:

Bu güzel PAZAR günü keyfine bir katkıda benden gelsin diyorum o halde. :smile: Porsche seni çağırıyor. :lol:

Çok çok teşekkürler Berent! Açıkçası hobimiz böyle dostluklara açık bir camia. Önemli olan karşı tarafa değer verdiğini hissettirmek, ve karşılığını görmekmektir! Sonrasında zaten herşey üst üste geliyor ve Serkan gibi, senin gibi ve diğer ismini veremediğim kardeşler kazanmamı sağlıyor :friends: Sizlerde iyiki varsınız..!

Bundan sonra malum İzmirde gördüğün CORVETTE paylaşımı gelicek kardeşim :happy: Ama yola çıktık bakarsın arkası gelir :lol: Nede olsa Amerikan temasında :grin:

Sağolasın kardeşim :friends:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: KADIHAN » 26 Haz 2014, 09:19

Bülent Aydoğan yazdı:Arka pencere tasarımı süper.. Pek göremiyormuş kullanan ama yinede güzel.. güle güle sergile..

Teşekkürler Bülent abi :smile: Lakin yanılmıyorsam nadir olanda çift camlı olanı :talk: :smile:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir