SPONSORUMUZ LEGEND GARAGE / 2016 YILINDA DA BİZLERLE...

Yetkili: Emre E., resatsirin

SPONSORUMUZ LEGEND GARAGE / 2016 YILINDA DA BİZLERLE...

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 20 Ekm 2015, 20:49

Sponsorumuz LEGEND GARAGE ile dün yaptığım görüşme sonucunda;

2 yıldır birlikte yürüttüğümüz çalışmalar,
FORUM ÜYELERİMİZE sağlanacak faydalar ve işleyiş bakımından oluşturulan düzenlemelerle birlikte ve 2016 yılında da aynı şekilde devam edecektir..

=>>

:arrow: SÜRESİZ FORUM ÜYESİ İNDİRİMİ HAKKINDA - Legend Garage

:arrow: DIECASTR ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYALARIMIZ HAKKINDA - Legend Garage

:arrow: Yeni Üyelikten Forum Üyeliğine alınan kullanıcılar hk. - G.HEPARSLAN

----------------------------------------------------------------

Ayrıca ve bir yenilik olarak;

Eray KIVRAK kardeşimizin 5 aydır organize ettiği ve bir klasik haline getirmeye çalıştığımız AYLIK FOTOĞRAF YARIŞMALARINDA, sizlerin oyları ile;
1. seçilen üyelerimizin fotoğrafları, 1 ay süreliğine PORTALIMIZDA yer almaya devam ederken ve bundan böyle;
sponsorumuz tarafından (KASIM 2015) kendilerine plaket gönderilecektir.

Her ay düzenlenmeye devam edilecek bu yarışmalarda ve yarışma birincisi üyemize gönderilecek olan plaket;
Yılda 1 kez düzenlediğimiz MARKA FESTİVALLERİ' nde gönderilen plaket tasarımına benzer olacak. =>>

Resim

Resim

Site yetkililerimizin, değerli üyelerimizin ve LEGEND GARAGE' ın ortak yaklaşımları ile gösterdiğimiz tüm çalışmalarda ve hobimiz adına atılacak en güzel adımlarda hep birlikte olmayı dilerim.. :handshake:

----------------------------------------------------------------

Bilgilendirmelerim dahilinde ve tüm bu konulara gösterilen ilginize teşekkür eder,
DIECASTR - LEGEND GARAGE arasında yinelenen 2016 yılı ortaklığımızın; hobimiz ve forum sayfamız adına fayda sağlamasını dilerim.. :handshake:

Resim

Selam ve saygılarımla.

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: SPONSORUMUZ LEGEND GARAGE / 2016 YILINDA DA BİZLERLE...

İletiYazar: skyrock » 20 Ekm 2015, 21:48

Forum ailesine hayırlı olmasını diliyorum.Her ay düzenlenen fotoğraf yarışmasında 1. olan üyemize verilecek plaket ödülü onure edici olduğu kadar da teşvik edici bir uygulama olmuş. :bravo: Legend Garage sponsorumuzdan daha çeşitli ve stoklu modeller bekliyorum. :think:

mesaj için skyrock teşekkür aldı- 2:
Legend Garage, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
skyrock
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Gökhan.G
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 15
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 11
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 395
skyrock rep puani yokskyrock rep puani yok

İletiYazar: by_fx » 20 Ekm 2015, 22:18

Sponsorumuz Legend Garage firmasına bu güzel hediyeden dolayı teşekkür ediyoruz, tabi ki bu işin oluşmasına vesile olan Eray arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ederiz. :y:
Gepetto değilim ki her odunu İNSAN yapayım !! o nedenle oduna odun muamelesi yapan bir hızarcı ustasıyım !!

mesaj için by_fx arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
by_fx
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kemal
1/18 Model Sayısı: 58
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 64
Rep Puani: 140
by_fx rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 20 Ekm 2015, 23:59

Bir zamanlar oldukça canlı bir model atmosferine sahip olan Ankara model camiası, uzun yıllar boyunca büyük bir duraksamaya girmişti.
İstanbul'dan üstad modelci arkadaşlarımızın, Ankara'da bu işin, İstanbul'dan çok daha organize bir şekilde yürüdüğünü tespit etmesi gurur verirdi bize. :smile:
Sonra birden Ankara, model satışında etrafındaki bozkır'dan rol çalmaya başladı. Kurudu. Düştük İstanbul yollarına, sabahladık ebay karşısında.
Üç yıl önce bozkıra su yürüdü tekrar. O kadar özlemiştik ki görerek, seçerek model almayı, bir model satış yerinde muhabbet etmeyi, sipariş vermeyi. Çok sevinmiştik yani.
Legend Garage'dan epey model aldım ben, Ankara'da görerek almanın imkansız olduğu, GMP'leri, ACME'leri, Greenlight 64'leri, daha neleri topladık.
Bülent beyin ve Hazel hanımın hoş sohbet misafirperverliklerini de unutmadık.
Ama Ankara'da bir süre sonra bozkır yine galip geldi. Model gelmez oldu, stoklar kurudu. Defalarca konuştuk bu konuları, eyvah dedik yine göründü İstanbul yolları.
Bir yıl aradan sonra ilk kez sanırım geçen hafta gittim oraya. Hazel hanım yoktu artık yeni bir hanım yardımcı oldu satış konusunda.
Ben bu iş bitti artık sanırım Bülent bey getirmeyecek bir şeyler dedim. O da çok işlerinin çok yoğun olduğundan söz etti ve evet artık getirmeyeceğiz dedi.
Legend Garage'ı her şeyi ile sevmiştik. Umarım buradan dönüş olur, ama olmayacak gibi.
Ben halen kalmış olan ilginizi çekecek modelleri toplayın derim. Özellikle 43'çüler bu modellere bir daha ulaşmak pek kolay olmayacak çünkü.
Resim

mesaj için tolgatitiz teşekkür aldı- 6:
Berent TURAN, byalican, divrikli, Emre E., Erdem, skyrock
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Ekm 2015, 08:07

Hayırlı uğurlu olsun. :f:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 21 Ekm 2015, 08:39

Hayırlısı olsun. En kısa zamanda ben de ziyaret edeceğim Garajı. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 21 Ekm 2015, 09:28

Forumumuz ve Legend Garage ailesine hayırlı olsun.

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 21 Ekm 2015, 09:37

Bülent Bey ile ve Hazel Hanım ile telefonda çokca sohbet ettim, kendileriyle yüz yüze tanışma imkanı da buldum çok değerli insanlar gerçekten ama Hazel Hanım'ın artık orada olmamasına üzüldüm çünkü; biz çocuk ruhlu insanların isteklerini hiç sıkılmadan dinliyordu, hoş sohbet bir insandı, kendisine buradan yeni hayatında başarılar dilerim, Bülent Bey'in de hatırı sayılır bir koleksiyona sahip olduğunu biliyorum içimizden biri yani o yüzden umarım model getirmeye devam eder bizleri Tolga Abi'nin dediği gibi ebayle baş başa bırakmaz.

Sponsorluğa gelince de 2 yıldır da bizlere destek vermesinden ve hobiciliğin gelişmesinde verdiği katkılardan ötürü kendilerini tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER teşekkür aldı- 3:
divrikli, Legend Garage, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 21 Ekm 2015, 12:21

Ben de hem foruma hem de Legend Garage'a hayırlı olmasını dilerim yenilenen sponsorluk anlaşmasının :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 21 Ekm 2015, 12:54

İki tarafada hayırlı uğurlu olsun. :f:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5800
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: yucelaraz » 21 Ekm 2015, 13:57

Evet bende Bülent bey den 1 tane model almıştım, çok kibar ve bizim dilimizden anlayan birisi. Teşekkürler Legend Garage..

mesaj için yucelaraz arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
yucelaraz
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Rep Puani: 0
yucelaraz rep puani yok

İletiYazar: byalican » 21 Ekm 2015, 19:52

Hayırlı olsun. Benim de bir çok kez ziyaret etme fırsatım oldu. Model çeşitliliği ve fiyatlar uygun fakat Tolga Bey'in de dediği gibi heralde yeni modeller gelmeyecek gibi görünüyor.
Kullanıcı avatarı
byalican
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Alican
1/18 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 24
Rep Puani: 50
byalican rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 22 Ekm 2015, 21:36

Hazel Hanım gerçekten çok ilgiliydi bize karşı keza Bülent Beyde öyle...
Sadece yeni modelleri getirmesi gerek diye düşünüyorum sponsorumuzun, asla Bülent Bey'in bu işi bırakmasını da istemem ama Tolga Abimde güzel açıklamış...
Ayrıca fotoğraf yarışmaları hareketlilik kazandırıyor foruma ve bundan sonra daha da ilgi olacağını düşünüyorum çünkü ben bir kere aldım bu ödülü ve herkesin almak isteyeceği kalitede çok şık bir ödül olduğunu söyleyebilirim.
Gökhan Abi, emeklerine sağlık diyorum... :sapka:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Legend Garage
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Sonraki

Diecast Linkleri & Mağazalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir